http://indonesiarx.com/

01333335026تماس با گیلان وب

Goftinoقیمت و تعرفه طراحی انواع وب سایت ها

برآورد هزینه و تعرفه طراحی وب سایت:

بطور کلی مقدار هزینه و تعرفه طراحی انواع وب سایت ها در موضوعات مختلف شرکتی،شخصی،فروشگاه اینترنتی،اختصاصی و...... به برحسب  تخصص و مقدار زمان مصرفی  برای طراحی کلی  المان های گرافیکی ، برنامه نویسی ماژول های اختصاصی و عمومی ،ایده پردازی و اینترفیس  کلی ،هزینه های خرید دامنه،هاست و ارائه خدمات نگهداری و نحوه پشتیبانی آن ،بر اساس نیازهای مشتری محاسبه می گردد. هزینه طراحی انواع وب سایت ها یک مقدار ثابت نبوده و  بر حسب شرایط پروژه متغیر  می باشد.

در صورتی که نیازمند قیمت و امکانات مشخص می باشید بسته های طراحی سایت (پایه،ویژه،حرفه ای،اختصاصی) را مقایسه و انتخاب نمائید.

تعرفه بسته های عمومی طراحی وب سایت :

در صورتی که مشتریان نیازمند مدیریت بودجه و قیمت مشخص برای طراحی وب سایت خود می باشند می توانند یکی از بسته های طراحی سایت گیلان وب  (پایه،ویژه،حرفه ای،اختصاصی) را با قیمت  و امکانات مشخص  براساس نیازهای مورد نظر خود انتخاب و سفارش دهند.در بسته های طراحی سایت گیلان وب تمامی موارد  و امکانات متداول طراحی انواع وب سایت های شخصی،شرکتی،مشاغل،خبری،فروشگاهی،آگهی و نیازمندی.........در نظر گرفته شده است. تفاوت بین بسته های طراحی وب سایت براساس تعداد و نوع امکانات فنی و طراحی گرافیکی آنها می باشد.

در صورت نیاز مشتریان به امکانات بیشتر از موارد بسته های طراحی سایت،پس از بررسی برآورد هزینه ماژول های درخواستی،به صورت اختصاصی  روی سایت مشتریان نصب می گردد.

تعرفه بسته ها اختصاصی طراحی وب سایت :

بسته های اختصاصی طراحی وب سایت با توجه به موضوع طراحی وب سایت، بهترین انتخاب برای مشتریانی هستند که متقاضی طراحی یک وب سایت اختصاصی با  موضوع و کاربری مشخص می باشند .در بسته های اختصاصی طراحی وب سایت جدا از امکانات متداول و عمومی وب سایت ها بر حسب موضوع وب سایت از ابتدا ماژول های اختصاصی مرتبط در نظر گرفته شده و به همین دلیل زمان اجرای پروژه و مقدار هزینه پیاده سازی آن  را کاهش می دهد.مثال :بسته فروشگاه ساز اینترنتی که شامل ماژول های اختصاصی سبد خرید،پرداخت آنلاین،دسته بندی محصولات ...... از ابتدا می باشد.

تعرفه طراحی اختصاصی وب سایت :

در طراحی اختصاصی وب سایت ها ، تمامی المانهای طراحی ،گرافیکی، برنامه نویسی ،.....از ابتدا توسط تیم فنی گیلان وب بررسی گردیده و بطور کاملاً اختصاصی پیاده سازی می گردد.مقدار تعرفه طراحی وب سایت های اختصاصی متغیر بوده و بر حسب امکانات ، نوع و موارد پروژه محاسبه می گردد.گرافیک و طراحی وب سایت های اختصاصی کاملاً منحصر به فرد بوده و  از  قالب های آماده و یا قالب های دیگر کپی گرفته نشده است.(سایت همانند ندارد).داشتن یک وب سایت منحصر به فرد از نگاه بازدیدکنندگان  تاثیر بسیار زیادی در کسب نتایج بهتر در زمینه جذب مشتریان،بازدید سایت و تجارت الکترونیک را بهمراه دارد.به همین دلیل طراحی اختصاصی وب سایت از لحاظ گرافیکی و فنی بهترین پیشنهاد ما به شرکت ها،اشخاص و مشتریانی است که به موارد بالا اهمیت بسیار می دهند.

  برای مشاوره رایگان و سفارش می توانید با شماره تماس های شرکت : (33820254-013) (33843885-013) (09118250852)  تماس حاصل فرمائید.همچنین می توانید فرم درخواست مشاوره را برای ما تکمیل و ارسال نمائید.

مجوزات

گیلان وب مشاوره،طراحی و برنامه نویسی وب سایت های حرفه ای در رشت و استان گیلان